mBank


W celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie przy jednoczesnym dopasowaniu do potrzeb Klientów, nasze Biuro sukcesywnie poszerza zakres swoich usług. BFK Finanse Sp. z o. o. przystąpiło do OGÓLNOPOLSKIEJ SIECI CERTYFIKOWANYCH BIUR RACHUNKOWYCH w ramach partnerskiej współpracy z mBankiem, które daje nowe możliwości, m.in. dostęp do dokumentów on-line przez 24h, mobilne wystawianie faktur sprzedaży za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, czy prowadzenie konta firmowego bez żadnych opłat przez okres 2 lat. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat współpracy w ramach OSCBR zapraszamy do kontaktu: 786 861 120. Za pośrednictwem Biura mogą Państwo zarówno otworzyć firmowy rachunek bankowy jak również otworzyć działalność gospodarczą. Zapoznamy Państwa wtedy z aktualną promocją, która obecnie wynosi 300zł jednorazowej premii na START!

mBank
mBank

NET-PROJECT


Obecnie jesteśmy świadkami cyfrowej rewolucji. Drogą elektroniczną można już korzystać z kilkuset usług, które oferuje nam m.in. e- administracja, a kolejne e-usługi sukcesywnie są wdrażane. Jeśli potrzebujesz wsparcia IT – doradcy w zakupach sprzętowych, czy w doborze rozwiązań do konkretnych potrzeb, lub dokonania analizy na zapotrzebowanie odpowiedniego sprzętu, po to aby dobrać najlepsze rozwiązania – takie usługi świadczy firma NET-PROJECT. Jeśli jesteś zainteresowany – zapraszamy do kontaktu: biuro@net-project.com.pl – numer kontaktowy: 787 050 500

NET-PROJECT

NORMA - systemy zarządzania


Jeśli zatrudniasz pracowników i potrzebujesz informacji dotyczących ochrony i bezpieczeństwa pracy, doradcy w tych kwestiach, ocenić ryzyko zawodowe na danym stanowisku pracy, sprawdzić, czy przedsiębiorstwo działa zgodnie z zasadami BHP - takie wsparcie otrzymasz od firmy NORMA systemy zarządzania specjalizującej się ochroną, bezpieczeństwem i higieną pracy.

NORMA - systemy zarządzania

https://www.normasz.pl

Zapraszamy do kontaktu: 502 151 720

  • BFK Finanse Sp. z o. o.
  • z siedzibą w Markach, ul. Sokola 15, 05-270 Marki
  • Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
  • XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
  • KRS 0000298640, NIP: 525-241-92-96, bok@bfkfinanse.pl
  • Projekt i realizacja: Klaudia Aleksandra Nowak